Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Amikor a Facebook bejelentkezé...

Amikor a Facebook bejelentkezésnél van ilyen követelmény (? )

Figyelt kérdés

Szóval amikor telefonszámot kérnek.

Nem tudom pontosan, hogy milyen okból annyira 5z@r az ezzel kapcsolatos rendszer náluk, vagy épp szándékosan ßä5znäk ki az emberrel.

Jelenleg nincs is érvényes telefon számom. A látszat meg van, de talán egy telefonszám sem segítene, viszont még így is megpróbálkoznék használható alternatívákkal olyan célból, hogy be tudjak jelentkezni. Jelszót már változtattam és nem sokat segített.



2017. aug. 7. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Dobnál róla egy screenshot-ot?


Egyébként nem tudom.. nekem még nem kérte a telefonszámomat a bejelentkezéshez (az "emailcím vagy telefonszám" mezőn kívül). Az igaz hogy én már régen megadtam a telefonszámomat.


Már egy jó ideje van egy ilyen lehetőség fészbúkon (nevén szólítva "kétlépcsős azonosítás") hogy Amikor be akarok lépni, küld nekem SMS-ben egy hatjegyű számot, hogy tényleg én akarok-e belépni, nem pedig a szomszéd jósnő aki kitalálta a jelszavamat.


Ha tényleg erről van szó (bár ezt kétlem), akkor legfeljebb beírod az én telefonszámomat, és elküldöm privátban a hatjegyű számot. Csak nem bannolnak le érte...

2017. aug. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hirtelen talán nem tudtam elég részletes leírást adni az esetemről, de azért most megpróbálom kiegészíteni.

Talán azért kezdték ezt hirtelen követelni tőlem, mert több böngészőből használtam a Facebookot egyszerre, nyugati ellenes politikai nézeteim vannak, vagy épp azért mert nyíltan muszlim ellenes dolgot állítottam.

Még VPN-en keresztül is, amikor próbálnék telefonszámot megadni, (legalábbis az asztali böngészős verzióban mindenképp), szinte körülménytől függetlenül arra kérnek, hogy jelentkezzek be újra, szóval ha valami ennyire nem működik, azzal ellehetetlenítenek a platform használatában.

Azt is írják, hogy egy telefonszámhoz csak egy felhasználói fiók kapcsolható, de úgy tudom, hogy van olyan szolgáltatás, ahol ha megadod a saját telefonszámodat, akkor ingyen használhatsz egy másikat, de csak SMS-ek fogadására.

Ha máshogy nem megy, akkor talán érdemes lesz hackereket megkérni, hogy segítsenek, de hátha az itteni segítség is elég ahhoz, hogy túljussak ezen a nehézségen.

2017. aug. 11. 02:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Hehhhhh... Nem hiszem hogy tudok többet segíteni. De egy-két képernyőfotó tényleg nagy segítség lenne.

Hát akkor hagyjuk a telefonszámom kölcsönadását. köszi hogy elolvastad helyettem a felhasználói feltételeket XD

Ha ez vígasztal, az iszlámellenességgel nem vagy egyedül ;)

2017. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!