Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyikkel járok jobban az...

Melyikkel járok jobban az avast free antivírussal vagy a eset nod 32 antivírussal vagy az avg-vel?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel [link]
2017. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fizetős ha vennéd a fáradságot és elolvasnád (free) vagy megnyitnád a linket esetleg rájönnél. Pár hónapja adta ki az ingyenes változatát és ebben a hónapban jelenik meg magyar nyelven is.Ezt használom telón és Pc-n.
2017. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
es jo ??
2017. okt. 6. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még a :

[link]

letőltheted.A kaspersky elég jól felismeri a vírusokat szóval megéri.

2017. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kaspersky a legigényesebb elvárásoknak, vagy ESET Smart Security Premium (ez egy "bővített" NOD32 vírusölő - plussz antispam, saját firewall, postaszűrő felépítményekkel... az internetes böngészéshez jobban megfelel).
2017. okt. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ESET Smart Security alternatívájaként lehet még ESET Multi-Device Security, ugyanazon az áron. Free verzióról itt nem tudok.
2017. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az Avast tul sokat "zargat" azt utaltam. Folyton felugrik valami, es ugy ereztem jobban is lassitja a gepem mint kellene. En AVG-t hasznalok. A Kaspersky-nek most lett egy kis rossz hire miutan kiderult, hogy azon keresztul kemkedtek az oroszok, de ezen kivul nincs rola kulonosebb velemenyem, nem probaltam. Az ESET meg szerintem is fizetos, legalabbis par eve meg csak olyan volt belole (meg kaloz :) ).
2017. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
NOD32
2017. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Semmi szükséged bármiféle vírusírtóra, ha megszabadulsz a gépeden levő legkártékonyabb vírus+kémprogramtól, aminek Windows a neve! Vagyis: Töröld le a francba, amit úgy a legegyszerűbb ha telepítesz egy Linuxot. És kész, ennyi, csókolanyádmari! Lassan 2 évtizede nincs semmi windózerom, Linuxot használok, s ezalatt nem volt szükségem semmiféle vírusírtóra se. Mégse szoptam be semmi vírust. Nem mellékesen ha mindenáron akarsz vírusírtót, találsz a Linux alá is, természetesen ingyeneset, de arra sincs szüksége egy normál felhasználónak. Még nekem se holott nem normál hanem totál abnormál vagyok...

Ez a legbiztosabb, hidd el: A nemlétező antivírusprogi nem kerül pénzedbe, semennyire se lassítja a gépedet, nem ad hamis jelzéseket, maga az oprendszer se kerül pénzedbe (Linux), villoghatsz vele mások előtt hogy milyen geek lettél, sőt az se kizárt hogy a végén még valamit tanulsz is majd neki hála a számítástechnikából...

Úgy mellékesen pedig, nem fog kémkedni utánad az antivírusszoftver se, ha nem használod ugyebár. Nézz csak utána, a kasperskyt kitiltották az USA-ból, mert kiderült hogy a ruszkik azt felhasználva kémkedtek...

2017. okt. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9, azért nem kell mindent készpénznek venni, sem a kasperskyn keresztül, sem nélkülük nem avatkoztak be a ruszkik a zusa elnökválasztásba. A propaganda az egy dolog, az igazság pedig egy másik.

Ha annakidején a Linux nyer a Gates-hálózat ellenében, hasonló lenne a helyzet, csak most a fonákján: a linuxot lepték volna meg tömegesen a megélhetési hekkerek.

2017. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!