Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10 Biztonsági mentést...

Kazuma2020 kérdése:

Windows 10 Biztonsági mentést lehet törölni?

Figyelt kérdés
Mostanában mikor nagy frissítést csinál a Windows 10 havonta mindig a Rendszer-visszaállítás csak teszi el az adatokat. Pedig nincs is engedélyezve. Sajnos emiatt már 20 Gb-t foglal el és nem tudom törölni sehogy se 3 havonta szokott kb. 10 Gb törölni magától, de újra vissza gyűlik a sok frissítéstől. Valahogyan lehetne törölni a Mentéseit?

2017. okt. 12. 05:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet törölni. Megkeresed, hogy hova menti, és a fájl kezelőben egyszerűen törlöd, feltéve, ha rendszergazda vagy a gépen.

A vezérlőpultban le is tudod tiltani a biztonsági mentést, vagy beállíthatod, hogy miket és hova mentsen. Ütemezheted is, hogy csak adott időként csinálja. Azt is meg lehet csinálni, hogy mindig csak egy mentés legyen, a régit automatikusan törölje. Legalábbis elvileg van ilyen opció.

2017. okt. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Pl bemész a biztonsági mentés programba és egész érthetően magyarul fog tájékoztatni a lehetőségekről.
2017. okt. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a probléma amit a kérdésben említettem, hogy "le van" tiltva a mentés kezdettől fogva és azóta is úgy van. De menti a dolgokat sajnos!
2017. okt. 26. 05:30
 4/4 anonim válasza:

Lépj be abba a meghajtóba ahol egy ilyen nevü meghajtó ikonú mappa van:Felhasználó neved: ennyi :DD erre katt biztonsági mentések általhasznált terület megtekintése ott biztonsági mentések megtekintése és én [windows 7]

2 dbot szoktam meghagyni :D

2017. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!