Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Androidos telefonra kell...

Androidos telefonra kell vírusirtó?

Figyelt kérdés

2017. nov. 9. 00:21
 1/6 meszike91 ***** válasza:
55%

Attól függ hogyan használod. Egy hülye felhasználón a vírusirtó se segít. Egy okos felhasználónak viszont felesleges.


Kerülni kell a gyanús oldalakat és csak a playből szabad alkalmazásokat letölteni, onnan is csak a megbízhatóakat.

2017. nov. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SIDLER22 ***** válasza:
12%
Hát én annyira értek a gépekhez és az oldalakhoz, hogy nincs is a PC-men vírusírtó :D a telómo ln meg főleg. Szerintem nem szükséges amúgy. Kevés vírus van Androidra.
2017. nov. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

#2!

Csak gratulálni tudok, remélem hamar kitilt a szolgáltatód.

2017. nov. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt az "én vagyok a Jani, akkora menő csávó vagyok, hogy engem még a vírusok is kilométerekre elkerülnek" dumát.

Való igaz, meggondolatlan felhasználó ellen nincs tuti védelem.

Az is tény, hogy kellő óvatossággal rengeteg probléma elkerülhető.

Az, hogy ettől valaki 100%-osan védett legyen, az viszont bullshit. Nincs sem sebezhetetlen rendszer, sem átverhetetlen felhasználó.

2017. nov. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hülyék hiszik, hogy létezik olyan rendszer, amire nem kell vírusírtó. Még a Google Play Áruház védelmi is rendszere egy nagy büdös nulla. Nem egy ilyen teszt van. Én is találtam vírusos appot már HIVATALOS FORRÁSBAN. Nem lehet ilyesmire adni.
2017. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak a gyártó oldaláról és nem a teljesen vírusos Google Playről szabad letölteni, de kell. Itt van egy Free, naponta kézzel frissited, megbízható.

[link]

2017. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!