Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudnám törölni?

Hogy tudnám törölni?

Figyelt kérdés

Üdv.


Letöltöttem az Utorrent nevezetű programot a gépemre, a hivatalos oldalról szedtem le, mégis a Mozillába bekerült valami YAHOO! keresőmotor. Hiába töröltem már ki Mozillába, és állítottam be, hogy a Google legyen az alapértelmezett kereső motor, kilépés után megint a Yahoo a fő kereső: Hogy tudnám kiírtani ezt a retkes programot?



#Google #kiírtás #Mozilla #Yahoo #keresőmotor #beépülő keresőmototr
2018. febr. 19. 14:38
 1/6 KarinaSSSS válasza:
Sajnos amit leirtal abbol eleg nehez kovetkeztetni, pl kellene az operacios rendszer amit hasznalsz, vagy h kapsz e hibauzenetet ha el akarod tavolitani control panelbol programs and feautres alol
2018. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
windows 10 et használok, de a programok között nincs ott a Yahoo program. Mozilla Firefox beépülő kereső motor
2018. febr. 19. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
utorrentet már egy ideje nem érdemes használni...
2018. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
leszarom mit érdemes mit nem. ha nem a kérdésre van válaszolva, nem kell írni
2018. febr. 19. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem jó az utorrent 2.2.1 verzió se?
2018. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!