Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen ingyenes biztonságos...

Milyen ingyenes biztonságos felhőtárhelyek vannak hosszútávra?

Figyelt kérdés
Google Drive, OneDrive kívül?

2018. febr. 21. 15:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Ha hosszútávra gondolkodsz, akkor szánd rá azt a kis pénzt, mert az ingyenest akármikor lelőhetik!

Én havi 3 dolcsit fizetek 500GB-ért. Az igazán nem sok!

2018. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
A felhőkkel az a baj, előbb utóbb letörlik a szerzői jógi tartalmakat. v bármikor kisebb tárhelyük lesz, v bármikor becsődülnek....
2018. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Szerinted a Google Drive-n is előbb utóbb 15 gigáról csökkentik 5 gigára?

A Google fotókba töltöm fel a képeket akkor korlátlan ingyenes tárhelyet add, szerinted ez is megszűnik majd?

2018. febr. 21. 16:08
 4/39 anonim ***** válasza:
Pár héttel ezelőtt a Google drive kitiltott pár ember a saját fájljaikból, ki tudja hogy vissza kapják e, a Mega feltörte a képeket...
2018. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Akkor inkább vegyek CD, DVD lemezeket?

Pendrive-t?

SD kártyán is tudok képeket tárolni, a telefonon mindig velem lesznek.

5 TB HDD-m van, de azokon filmeket tárolók.

2018. febr. 21. 16:13
 6/39 A kérdező kommentje:
?
2018. febr. 21. 17:03
 7/39 anonim ***** válasza:
Vannak zero-knowledge felhők, ahol a kliensen megy a titkosítás így a szolgáltató se tudja, mit töltöttél fel.
2018. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Zero-knowledge felhők:

Mi a nevük?

Biztonságosak hosszútávra?


Vagy vegyek inkább CD, DVD lemezeket?

Pendrive-t?

SD kártyán is tudok képeket tárolni, a telefonon mindig velem lesznek.

2018. febr. 21. 19:08
 9/39 anonim ***** válasza:
0%

Én felhőkben semmit raktam fel, mert bármikor becsődülhet, előbb-utóbb letörlik a szerzői jogi tartalmakat, v kisebb lesz a tárhelyük, v pénzért lehet feltölteni, v kitilthatnak ok nélkül is, Fizetős tárhelyekről is letörlik előbb-utóbb, titkosítva talán nem törlik le..

Videómegosztókra sincs értelme feltölteni, mert némelyik szerzői jogot sért és le törlik, a Videán még a nem jogvédettet is törli, még a saját felvételű zene nélkülit is letörli { ha kell mutathatok linket}, a privátot is törlik előbb-utóbb, az Inda a privátot is törli, mert megkérdeztem tőlük, Videa még nem törölt privátot, én inkább a saját merevlemezeken és Pendriveken tartom őket, tudom nem jó ötletek, de legalább mások nem néznek bele.... , mindenkinek azt javaslom hogy a saját adathordozóján tárolja mindenki, úgy a biztonságosabb szerintem..

2018. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
Jaj a felhőt is könnyedén feltörhetik a hekkerek,
2018. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!