Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik ingyenes virusirtót...

Melyik ingyenes virusirtót használod?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Semelyiket, linuxom van.
2018. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Malware, a defender mellett.
2018. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Használtam Comodo Internet Security-t, AVAST Free-t, AVG Free, Avira-t, Panda Cloud Free-t, MS Defender-t, Kaspersky Free-t is.

Mindegyiknek megvolt a saját nyűge(Comodo sok fals pozitív,AVAST free volt hogy vírusnak engedett teret és csak az elterjedése után jelzett ahogy a Panda is stb.).

Szóval ESET Internet Security-re mindig visszatérek és inkább keresek hozzá újság kódot.(elég sokszor kihúzott már a szarból az ESET Online Scanner illetve a Live CD-s verzió is, csak ajánlani tudom)

2018. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
AZ a tapasztalatom, hogy ezek a "vírusirtók" csak arra jók, hogy odacsalogassák a vírusokat. Gondolom, arra mennek, hogy annak van ilyen, akinek van mit védeni. :) Én is sz.ptam kb. két évig, most már nincs.
2018. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!