Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Történt már veletek ilyen a...

Történt már veletek ilyen a Comodo internet security-vel?

Figyelt kérdés

Az történt hogy rá mentem a besoroló vizsgálatra és nem ellenőrizett le semmilyen fájlt mert nem találta őket.Azután rá mentem a gyors vizsgálatra ott elkezdett frissíteni és akkor kijelezte hogy ennyi vírus van a gépemen (13338)!!!De amikor elkezdett keresni akkor nem talált semmilyen vírust.És ezután gondoltam hogy valamilyen hiba lehet újra indítottam a gépet és akkor újra elkezdtem ezeket a cselekményeket és minden ugyanúgy történt.Ekkor be mentem a vezérlőpultba és rá kattintottam arra hogy újra telepítse (pontosan nem emlékszem a gomb nevére).Ki írt valamilyen szöveget gondolom azt hogy gratulálunk sikereljárt a művelet.Ekkor újra kellet indítani a gépet és azután minden jó lett.


-Szerintetek mi lehetett ez?

-És esetleg tudtok egy meg bízhatóbb vírus irtót + tűzfalat?



2018. márc. 21. 20:05
 1/3 belapus ***** válasza:

Az IT café fórumában van egy Comodos topik.Javaslom ott is feltenni a kérdést, ha itt nem jönne rá válasz.

A ZoneAlarmnak van ingyenes tűzfala és vírusirtója.Esetleg a tűzfal mellé feltehetsz más ingyenes vírusirtót is.

Ingyenes vírusirtók:

360 Internet Security,

Ad-Aware Free Antivirus+,

Avast,

AVG,

Avira Free,

Bitdefender Free,

Comodo AV vagy IS - ez utóbbi tűzfalat is tartalmaz,

Kaspersky Free (!),

Microsoft Security Essentials ( Windows 8 esetében már a Defender része ),

Panda Cloud.

Hogy mennyire megbízhatóbbak ?Nem tudom.A többiben is előfordulhatnak időnként hibák.

A Kaspersky és Bitdefender fizetős verziói rendre az élmezőnyben végeznek a teszteken.

2018. márc. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eset Internet Security11. Visszaverte a nagy Facebook támadást is, amikor Gmail-es email-cimek lopásával és bitcoin bányászattal próbálták feltörni. Letiltotta a digitális elosztót is, a Netbank- és Tranzakcióvédelem vörösben pompázott. Igen, visszaverte, aztán később visszaállt a rend, azóta is működik. Persze fizetős, de vannak kedvezmények is, megéri megvenni egy évre a liceszkódját. 30 napos próbaverzió letölthető, annak hozzá TRIAL kódot, ha regisztrálsz. [link]
2018. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. márc. 23. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!