Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook vírus - youtube...

Hanyvarimark kérdése:

Facebook vírus - youtube videó Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az imént kaptam egy ismerősömtől facebook vírust messengeren, amire véletlenül rányomtam.(2szer, és igen véletlenül) Miután rányomtam feldobta a szokásos reklámokat amiket ezek szoktak, hogy a bőngészőjében vírusokat találtunk és 2 opciót adott bezárás vagy letöltés. (amíg nem választottam ezek közül az oldalt nem tudtam bezárni) Úgyhogy rányomtam a bezárásra, majd az oldalt is kiikszeltem. A kérdésem az lenne, hogy ez milyen károkat okoz (ahogy mondtam csak rákattintottam és zártam is be miután nagyjából betöltött és látta mmi az), és ebben az estben mit tegyek? Már átnéztem a fiókomhoz kötött alkalmazásokat, megváltoztattam a jelszavam, majd lefutattam egy keresést. Kellene még mást csinálnom?



2018. ápr. 15. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Menűsorban ? alatt jelentsd be. De nekem pl. a saját idővonalammal szórakozott, azt küldte szét általam küldött videóként. Letiltottam a küldőt és bejelentettem.
2018. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eset Social Media se szűri!
2018. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!