Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a volt barátom belépett...

Ha a volt barátom belépett Teamviewer-rel a gépemre (az engedélyemmel) ezzel a későbbiekben vissza tud élni bármilyen módon?

Figyelt kérdés

Illetve semmit nem értek a témához de ez az IP cím dolog is érdekelne, pl hogy azt tudhatja e vagy letudja nyomozni? Ha bármilyen módon feltöri a gépem vagy hozzáférése van, azt hogyan teszi? Teamviewernek van ehhez köze?


Plusz egyszer azt mondta, hogyha akarná, akkor az iPhoneomat is feltudna törni, anélkül hogy hozzá érne..


Ő nagyon ért ezekhez, én pedig semmit, kérem aki ért hozza, segítsen!


Egyébként teoretikusan: ha én mondjuk bejelolném vagy bekövetném őt, hamis profilról, azt ki tudna deríteni valahogy, hogy én állok a háttérben?



2018. máj. 4. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a száját jártatja, teamviewer később is kérné az engedélyed, ha a gépedre nincs fel rakva azzal semmit nem tud kezdeni...

a telefonodat illetően pedig szerintem a mobizen alkalmazásra gondolhatott (bár iphonnál nem tudom mi a megfelelője)

ha be jelöld kamu profilból az max azért lesz gyanus mert írja a létrehozás dátumát, hány ismerősöd van stb

2018. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha Facebook-os jelölésről van szó, akkor alapból nem, mivel a Facebook nem ad ki senkinek semmilyen információt (pl IP címet), csak hivatalos hatósági megkeresésre. Tehát, ha rá is írsz facebookon/messengeren, akkor sem fogja látni az IP címed. Ettől függetlenül persze még lebukhatsz, de az nem a technikai dolgokon múlik, hanem azon, hogy rájön-e, hogy te állsz az egész mögött.


(UI: ha viszont telepített bármit a gépedre/telefonodra, ami leköveti, hogy mit csinálsz, akkor láthatja azt is, hogy a hamis profil a tiéd. A Teamviewert nem ismerem.)

2018. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a teamviewer egy távoli elérést szolgáló program, 2 dologgal lehet elérni a másik gépet, jelszó megadásával vagy engedéllyel, ha a gépedről letörlöd az a tuti, mellette át nézném még a gépet vírus írtóval, meg hogy mik vannak telepítve,

telefonnál is hogy esetleg mik vannak telelítve, van pár olyan program vagy app amik adatokat adnak ki, vagy mutatják a telefonod kijelzőjét egy távoli gépen

2018. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Első hsz-ra: Facebookon be lehet állítani, hogy csak te láthasd az ismerőseid listáját és a létrehozás dátumát. Gyanús inkább amiatt lehet, hogy látszik mikortól vannak bejegyzések, képek, stb és hogy nincsenek lájkok pl


#2

2018. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A bekövetés instagramrol történne :D ott nem mutatja a létrehozás dátumát, csak nincs fent kép meg ilyesmi.. ami esetleg gyanús lehet


A többihez köszönöm a válaszokat! :) a teamviewer telepítve van azt hiszem, de korábban mindig úgy kapcsolodtunk, hogy vmi ilyen kódot kellett beírni vagy én engedélyeztem. Átnézem azért a gépet, a telefonomon nincs semmi alkalmazás egyébként ami okot adhat aggodalomra, én is csak néztem mikor azt mondta hogy feltudná törni bármikor és messziről is ha akarná 😳

2018. máj. 4. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamu, megnyugodhatsz
2018. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tud visszaélni.
2018. máj. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!