Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért mutatja az ismerőseimnek...

Miért mutatja az ismerőseimnek folyamatosan, hogy fent vagyok facebookon, amikor nem is?

Figyelt kérdés
Elérhető státuszt mutat nekik, pedig több óráig nem szoktam felmenni, használni. Tegnap kezdődött ez és nem tudom mire gondoljak. Esetleg feltörte valaki és gépről be van jelentkezve?

2018. máj. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor kilépsz, ki is jelentkezel? Mert ha nem, akkor elérhető vagy.
2018. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen. jobban mondva bezárom az ablakokat, mert iphoneom van és ott egészen mostanáig mindig azt eredményezte a bezárás, hogy nem voltam elérhető, illetve gépről is ki vagyok jelentkezve
2018. máj. 9. 21:41
 3/5 anonim válasza:
Jaj, dehogy törték fel! :D Nem kell mindig erre gondolni! Tuti valahol belépve hagytad, esetleg csak valami hiba! Nekem minden másnap valami rossz a Facebookon! Nem teló hiba, hanem ügyködnek, aztán közben becsúsznak hibák, ennyi! Hajnalban vannak vicces hibák, sokszor ki is írja a Facebook hogy átmenetileg nem üzemel. De szerintem ez a telód!
2018. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta megoldódott :) nem hagytam belépve, de ezer % hogy hiba volt. Azt is csinálja hogy sok ismerősre semmi allapot státuszt nem mutat, pedig nem tiltottak le...
2018. máj. 18. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen probléma lenni, hogy kinyomom a wifit és akkor is elérhetőnek jelez órákig.


De! Amikor nem csak a wifit nyomom ki a telómon, hanem amellé még egy kis időre a telómat is kikapcsolom, akkor már tényleg nem is jelez elérhető státuszban.

2021. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!