Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtót ajánlotok...

Milyen vírusirtót ajánlotok egy régi gépre?

Figyelt kérdés

Csak LibreOffice és Youtube van rajta használva.

PDualCore Intel Pentium D 930, 3300 MHz

4GB Kingston DDR2

Windows 7 Home Premium X64

Hely: 2x320GB HDD +150GB HDD



2018. máj. 21. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Panda Dome (ingyenes): [link]

Tipp: Telepítés közben vedd ki az összes pipát!

2018. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon rég óta a Microsoft Security Essentiált használom.

Egyszerű letisztult, tudása tökéletes amit egy vírusírtónak tudnia kell. A védelmi definíciók naponta frissülnek (sajnos kell is), nem foglal sok helyet és szinte mindig észrevett vírusokat. Ahogy letöltöttem az internetről egy fájlt, azonnal vizsgálta át automatikusan. Bár ez mondjuk egy régi xp-s gépet belassított egy kicsit. :D. Ja és akkor arról még nem is beszéltem hogy Microsoft termék, tehát nem 3. féltől származó meg hasonló. Én ezt ajánlom, hibátlan. Sőt, Windows 10-be már bele is tették. A letöltését a Microsoft honlapján éred el.

2018. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amelyiknek kevés memória is elég. Az én asztali gépem se fiatalabb, mégis hibátlanul fut rajta az Eset Internet Security11. De ez fizetős.
2018. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak LibreOffice és Youtube van rajta használva. akkor egy konnyu linux es nem kell semmilyen virusirto
2021. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!