Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez valami vírus lehetett...

Ez valami vírus lehetett facebook-on?

Figyelt kérdés
Ma messengeren az engedélykéréseknél találtam egy üzenetet egy teljesen ismeretlen nőtől, amiben az állt, hogy "szia! szerintem írj neki, hogy ne tegyen ki ilyen képeket rólad" vagy valami ilyesmi és egy link. Látszólag teljesen átlagos facebook-os link volt, de mikor rákattintottam a facebook kezdőlapja jött ki és kérte, hogy jelentkezzek be, pedig én már be voltam jelentkezve. Ez elég gyanús volt, szóval inkább nem írtam be az e-mail címem és a jelszavam. Ugyanez történt telefonon is és rendes gépen is. Tudom, hülye voltam, hogy egyáltalán rákattintottam. Szerintetek megfertőződhetett a telefonom vagy a gépem valamilyen vírussal ezáltal?

2018. jún. 2. 11:05
 1/2 anonim válasza:
100%

szia!

Szerintem írd meg neki hogy nem tudod megnyitni és küldjön képernyőképet. Így minden kiderül. De egyébként ha vírusos lenne akkor azt észrevennéd

2018. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem hiszem.Az ilyen oldalaknak az a célja hogy megadd az az adataid.Ha nem írtál be semmitse akkor valószínűleg semmilyen vírus nemkerült a gépedre.De azért leszedhetsz egy anti vírus programot és megnézheted.
2018. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!