Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kapott még valaki ilyen...

Kapott még valaki ilyen facebook üzenetet? Ostoba lánclevél vagy csalás?

Figyelt kérdés

Szia, én vagyok Mark Zuckerberg A facebook igazgatója.


Hello mindenkinek, úgy tűnik, hogy az összes figyelmeztetés valóságos volt, a facebook használata pénzbe kerül


Ha ezt a karakterláncot 18-ból továbbítja a listájából, az ikon kék lesz, és ingyenes lesz az Ön számára.


Ha nem hisz nekem holnap este 18-kor, hogy a facebook lezárul és nyitni fogsz, akkor fizetni kell, ez minden a törvény szerint.


Ez az üzenet arról tájékoztatja az összes felhasználót, hogy szervereink a közelmúltban nagyon zsúfoltak voltak, ezért segítséget kérünk a probléma megoldásához. Arra van szükségünk, hogy aktív felhasználók továbbítsák ezt az üzenetet a kapcsolattartó listáján szereplő valamennyi személyre annak érdekében, hogy megerősítsék az aktív Facebook-felhasználókat, ha nem küldi el ezt az üzenetet az összes Facebook-névjegyhez, akkor a fiókod inaktív marad a Lose all az üzeneted továbbítása. Az Ön SmartPhone-ját a következő 24 óra alatt frissítik, új megjelenést és új színt kap a chathez. Kedves Facebook felhasználók, frissítéseket fogunk tenni a facebookhoz 23:00 órakor. ezen a napon 05: 00-ig. Ha nem küldi el ezt az összes ismerősének, a frissítés törlődik, és nem lesz lehetősége csevegni a facebook üzenetekkel


Majd fizetni fog, hacsak nem gyakori felhasználó. Ha legalább 10 kapcsolata van


Küldje el ezt a sms-t, és a logó piros lesz, jelezve, hogy Ön felhasználó


Megerősítettek ... Megszerezitek ingyen Holnap elkezdik összegyűjteni a facebook üzeneteket 0.37 centre. Küldje el ezt az üzenetet több mint 9 embernek a kapcsolataikhoz, és az életétõl fogva szabad lesz, hogy nézze meg, és zöld lesz a labda a fentiek szerint, és látni fogjátok


2018. jún. 6. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
kamu
2018. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már az üzenet nyelvtani helyességéből is leeshetett volna: kamu.
2018. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos hogy csak kamu.
2018. jún. 6. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Kamu, tipikusan olyan, mint a többi lánclevél, kezdve azzal, amelyik halállal fenyeget, ha nem küldöd tovább :D
2018. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már sajnálom, hogy töröltettem az első hozzászólót. Írtam volna neki egy olyan lánclevelet, amit ha nem küld tovább, aranyere lesz...
2018. jún. 6. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te hiszel az ilyesmiben, nem én, kisfiam.
2018. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Spam.
2018. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!