Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a Huawei telefon...

Elromlott a Huawei telefon töltőm. Mással tölthetem?

Figyelt kérdés
Pár napja nem tudom bedugni a telefonba a töltőt, mert kicsúszik és néha jelzi, hogy tölt, de utána nem. Keresgéltem töltőket, és találtam egy Sony Ericsonos töltőt gondolom kipróbálom. Minden rendben van, tölti, csak néha úgy érzem, mintha lassan. Ez gond? Vagy mi a teendő? Honnan tudnék új töltőt venni? Nem szeretném elcseszni az akksit.

2018. jún. 17. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínüleg kevesebb ampert ad le a sony töltő. Nincs ezzel baj, a fontos, hogy 5v-ot kapjon, ne többet, ne kevesebbet
2018. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én már próbáltam ugyanezt a NOKIA töltövel... a micro USB ugyanúgy simán kiesett a telóból, rácsatlakoztattam egy más fajta micro USB kábelt, de azzal nem ment a töltés.
2018. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!