Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Majdnem minden este megjelenik...

Palladió kérdése:

Majdnem minden este megjelenik a képernyőn egy néhány cm méretű, fekete nyomtatott "E" betű (olyan gereblye féle), olykor fekete négyzet, majd rövid idő múlva magától eltűnik. Olyan érzésem van, mintha figyelnék a tevékenységemet? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Rengeteget internetezek, egy bizonyos témában végzek kutatást így rengeteg országba "tévedek". Valamikor irodai hálózatban volt telepítve a gépem (4db) és egy külsős rendszergazdánk volt. Lehet, hogy a távoli (valamikori) rendszergazda kíváncsiskodik?
2018. júl. 1. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen op.rendszer, milyen ablakban/kontrollban, milyen tevékenység közben, milyen processzek futnak, ...
2018. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
"Amatőr" felhasználó vagyok, annyit tudok, hogy Windows XP és rendszeresen internetezés (keresések) közben jelentkezik ez a furcsaság.
2018. júl. 2. 16:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és többnyire Google crome...
2018. júl. 2. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:
A Google Chrome ablakon belül jelenik meg valahol?
2018. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az egér változik át addig, míg pár mozdulatot nem teszek vele. Most pl. A HVG-ét böngésztem és a fekete kocka jött elő néhány pillanatra...
2018. júl. 2. 17:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem az egér, hanem a kurzor változik át a leirt alakzatokra... :)
2018. júl. 3. 10:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is úgy értettem. :) De nem találkoztam még ilyennel és nem is sikerült rákeresnem, ezért nem válaszoltam.

Más böngészőben is, vagy csak a Chrome-ban? Biztos nem valami homokóra-szerűség?

2018. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
🙃😯 xp.. mié nem midjár dos? 🤤😩
2018. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az XP nem ismer fel valamit, és akkor jelenik meg az említett objektum? Milyen géped van?
2018. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!