Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet, hogy kamera van a...

Lehet, hogy kamera van a monitoromon? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Bár tudtommal ezeket felülre, középre helyezik, (asztali gépről beszélünk) ez pedig alul van a többi kis gomb mellett, ahol a fényerősséget, hangot stb. lehet szabályozni. Egy fél centi átmérőjű kör. Bár a víztiszta műanyag ami fedi nem tükör sima, hanem kissé raszteres, ami miatt nehéz elképzelni, hogy kamera, de akkor mi más? Nem gomb, nem led. Benyomni nem lehet, világítani nem világít, akkor mi a bánat az a "lyuk"? Van mellette egy kis matrica, az van ráírva, hogy Auto EcoView ON. Pár hónapja kaptam Németországból. Valahogy meglehet nézni ezt az oprendszerben, hogy van -e aktív kamera? Amúgy az oprendszer német nyelvű, és én nem értek németül, de azért megpróbálkoznék a keresésével ha segítetek. Alul a tálcán nem találok arra utaló jelet, hogy lenne aktív kamera. Nem vagyok már fiatal, csak a hozzáállás miatt említem.
2018. júl. 8. 08:29
 1/4 A kérdező kommentje:
ja., a márkája EIZO, ha ez mond valamit.
2018. júl. 8. 08:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb valami fényérzékelőt tudok elképzelni benne ami a környezet megvilágítását figyelembe véve tudja állítani a képernyő fényerejét, hogy optimális legyen.

Egyáltalán nem jellemző hogy pont webkamerát építenek egy monitorba. Ha zavar, egyszerűen leragasztod és még véletlenül sem tud működni, bármilyen funkciót tölt be.

2018. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2. Az lesz az :-) Hogy én erre nem gondoltam. Rászorítottam az ujjamat és el is kezdett elsötétülni kissé a kép. Tehát ahogy esteledik, sötétedik , automatikusan tompul, hogy ne üsse ki a szemét az embernek sötétben. Érdekes, ez eddig nem tűnt el, hogy alkalmazkodik a fényviszonyokhoz.
2018. júl. 8. 09:14
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tűnt fel*
2018. júl. 8. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!