Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook bejelentkezésnél...

Padányiné Ibolya kérdése:

Facebook bejelentkezésnél véletlenül az email címmel együtt beírtam a jelszavamat is ( már megváltoztattam), hogyan tudom kitörölni, a jel szót az emailcím helyről?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Belépsz a Chrome-ba, Ctrl + Shift + Del, majd Speciális, az idő ne elmúlt óra legyen, hanem mindenkori, és csak az automatikus kitöltési űrlapadatokat jelöld be. Majd kattints a törlésre.

Ha nem Chrome-ot használsz, akkor nem tudom, hogy hogyan lehet.

2018. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rámész a kurzorral arra, amit felajánl (hogy a szöveg háttere kék legyen, tehát az legyen kijelölve) és megnyomod a DEL vagy DELETE gombot a billentyűzeten
2018. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet en vagyok a bal**sz. De total nem ertem mi irtal mar bocs. Es ha beirtad akkor mi van. Megjegyezte a bongeszo es ? Allitsd be ugy a bongeszot, hogy jelszavat ne taroljon :) Mi ebben olyan nehez ?
2018. júl. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

@3.

De nem jelszót tárol, hanem e-mailt, ami mögé véletlenül odakerült a jelszó :D

2018. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtam en, hogy gyoker vagyok de ennyire.
2018. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!