Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Honnan tudjam egy honlapról,...

Honnan tudjam egy honlapról, hogy nem csak kamu? (a többi lent? )

Figyelt kérdés
Az instagram behozott nekem egy honlapot, amelyen eléggé nagy akciók voltak és végre megtaláltam azt a cipőt, amit régóta kerestem. A honlap:www.crioaern.online. Soha nem hallottam még róla és nem tudom, hogy biztonságosan lehet-e rendelni róla vagy sem.

2018. júl. 28. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
google-vel keress rá honlappal kapcsolatban, van-e panasz fórum vagy bármi olyan találat, amiben kifogásoltak bármit.
2018. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

Hát figyelj így élőjáróba anélkül, hogy semmit nem tudok róla, én a helyedben hanyagolnám.

Már a doménnevétől is kiráz a hideg ".online". :D Mint a facebook -os kamuhír terjesztő reklám-vírustanya oldalaknál. :D

A másik hogy sima http -t használ nem pedig https -t, ez már nálam alapból kizáró ok, hogy bármilyen személyes adatot megadjak. A weblap meg egy hányadék, mintha valami kezdő programozó 1 órás összecsapott munkája lenne. Nem hinném hogy igazi webshop lenne.

2018. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. júl. 28. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Már maga az a körülmény hogy az Instagramon vírus által terjedt a weboldal híre, megalapozza hogy az minden lehet, csak biztonságos és valós nem.
2018. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Az oldalon sehol sem található az üzemeltető cég, annak elérhetősége, nincs rendes ÁSZF-ük, se nem adatvédelmi nyilatkozatuk, se rendes SSL-tanúsítványuk: [link]


2. A Birkenstock-nak van hivatalos weboldala:

[link]

német székhellyel:

[link] /imprint/legal-imprint.html

nekik van ÁSZF-ük:

[link] /terms-and-conditions/legal-terms-and-conditions.html

adatvédelmi nyilatkozatuk:

[link] /privacy-policy/legal-privacy.html

rendes SSL-tanúsítványuk:

[link]

2018. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!