Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom sehogyan sem...

Miért nem tudom sehogyan sem letörölni a Warface nevű alkalmazást?

Figyelt kérdés
Na tehát, le szerettem volna tölteni az AudaCity programot és, ahelyett egy Warface nevű programot telepített a gépem. Számtalanszor próbáltam letörölni a Vezérlőpultban, de felhoz folyton egy üres cmd ablakot majd eltűnik úgy, hogy a programmal semmi sem történt. Vírusirtóval átfutottam a gépet többször is, de semmi vírust nem érzékelt. Az asztalon is rámentem az ikonjára majd a Tároló mappa megnyitásánál a Chrome-nak a mappáját nyitotta meg. Amúgy meg a program semmit nem akadályoz észre sem lehet venni, csak zavaró, hogy úgy van rajta a gépen, hogy semmit nem lehet vele kezdeni. Se letörölni se letiltani se semmi. Valaki aki már jártas ebben kérem adjon valami tanácsot, hogy ilyenkor mégis mit kellene csinálni. (Az esetlegesen felmerülő helyesírási hibákért elnézést!)

2018. aug. 2. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban kitörlöd, azt csókolom.
2018. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!