Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van egy . Zip fájlom, lejelsza...

Van egy . Zip fájlom, lejelszavazva. A jelszó első felét tudom. Tudtok egy olyan programot ami megfejti a maradékot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 14:20
 1/8 A kérdező kommentje:

egy .zip fájlt lejelszavaztam, de a papír amire felírtam a jelszót eltűnt. Mivel a jelszavaim olyanok hogy egy bizonyos szó + számsor, egyéb karakterek, ezért az első fele már megvan.

Egy olyan progit keresek amibe be lehet írni hogy pl. almakörte1 és csak a jelszó másik felét keresi brute force módszerrel.

Remélem érthető :)

2010. jún. 20. 14:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Google a barátod. A keresett kifejezés: zip password recovery
2010. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen, ezt már próbáltam, nem segített...

mondjuk hogy lehet azt megfogalmazni amit leírtam a google-nak? :D (csak a jelszó egyik felét tudom)


konkrét program kellene :)

2010. jún. 20. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
De nem értem miért akarod az egyik felét beírni. A passwor recoveryk az egész jelszót kitalálják brute force-szal.
2010. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egy 10 karakteres jelszót sok idő kitalálni bure force-al...a 10 karaterből 7 már megvan, és men akarok várni egy napot amíg feltöri csak mondjuk 3 órát...
2010. jún. 20. 14:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a zip recoverynél ha jól emlékszem állítható, hogy milyen pozícióról kezdje a keresést.
2010. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
...nagy huncut vagy te...nem is a saját file-odat akarod feltörni... :-DDDDDDDDDDDDDDD
2010. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt egy zip feltörő program:


[link]

2010. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!