Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nagyon szeretnék segítséget...

Nagyon szeretnék segítséget kérni bárkitől, aki ezt olvassa. Pár napja egy amerikai oldal feltöltötte a képemet az oldalára és azóta sem került le pedig jelentettem. Mit tehetnék még? Valaki le tudná írni a facebook e-mail címét?

Figyelt kérdés
Egy halász oldal töltötte fel a képem, hogy kigúnyoljon, mert védtem a cápákat, amiket ők levadásznak. Mit tehetek még annak érdekében, hogy a fényképemet, az arcképemet leszedjék? Írtam nekik szépen, csúnyán, jelentve lettek stb és semmi a facebook szerint ez nem sért szabályt. Aki meg azt mondja, hogy már pediglen ha egy képet feltöltünk, akkor azzal bárki azt csinál, amit akar az nagyon el van tévedve, az olvasson utána alaposan. A facebook ilyen szempontból nem biztonságos. Valaki le tudná írni a facebook e-mail címét nekem? Ahol tényleg el lehet őket érni és el is olvassák.

2018. szept. 7. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs a facebooknak külön e-mail címe, az oldal funkcióit kell használnod és megvárnod amíg intézkednek.

Lehet te is el vagy tévedve, az USA a szólásszabadság hazája, és az alkotmány a szabad véleménynyilvánításon alapszik, talán a legfontosabb joguk amivel élhetnek.

2018. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De más képével nem élhetnek vissza főleg olyan képpel, ahol az illetőnek látszik az arca, ez törvényellenes.
2018. szept. 7. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy tudom hogy max nem tehetnek közzé képet amit ők csináltak, de ha általad feltöltött képről van szó, akkor kétlem hogy bármit sértene.

Feltéve hogy nem +18 és nincs kifejezett megalázás, uszítás mögötte.


PL: ha kitettek egy képet rólad ami az FB profilodról van ( sima arckép ) és aláírták, hogy "haha piszkál minket", az kb senkit nem érdekel kategória.


Ha szó lenne uszításról, lásd : itt a tag aki baszogat minket, keressük meg és nyírjuk ki, na akkor valószínűleg lépnének a megkeresésedre.

2018. szept. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

megy az angol? mert akkor itt nezz korul:


[link]


[link]

2018. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!