Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltört eszköz?

Feltört eszköz?

Figyelt kérdés

Android telefonom átnézettem az eset-tel és azt mondja, "feltört eszköz" és hogy "Ismeretlen források engedélyezve". Kártevőt nem talált. Mit tehetnék azért, hogy visszajuthassak a Beállításokhoz? Ugyanis azért vettem elő az eset-et is, mert eltűnt az a gomb. Plusz: amikor az eset akarta megnyitni a módosításokhoz a Beállításokhoz, akkor sem történt semmi. Nem vagyok szakértő, szóval ha gond van (és úgy tűnik, van), hogyan tudnék javítani a helyzeten és ezt az állapotot megszüntetni anélkül, hogy az egész kócerájt átállítsam gyári beállításokra. Nem értek annyira hozzá, nem tetszik az ötlet, hogy esetleg a hozzá nem értésem miatt elveszítsek fontos dolgokat a telefonomról.

Köszi a hozzászólásokat.



#Android #feltört eszköz
2018. szept. 19. 21:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Most látom: elnézést a hibás mondatokért.:-)
2018. szept. 19. 21:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd be a gyári szervízbe, lementenek róla mindent és újratelepitik. Valószinűleg vírust kaphatott, ha meglesz, akkor első dolgod legyen rá Eset Androidost telepiteni. A Free is jó.
2018. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vedd fel a kapcsolatot az eset technikai támogatásával a support@sicontact.hu email címen. Én nagyon elégedett vagyok az itt kapott segítségekkel.
2019. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!