Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez a lehet a Deep webtől?

Ez a lehet a Deep webtől?

Figyelt kérdés
Ma a deep weben böngészgettem, de csak kiváncsiságból megnéztem pár oldalt, és most felhívott egy Londoni szám(+44 20 3150 1326) és angolul bemutatkozott(a nevét nem értettem), és kérdezte hogy én vagyok-e "mondta a nevem", majd mondta hogy feltenne pár kérdést, és megkérdezte hogy, vagyok? Aztán kinyomtam, mert nemtudtam mi lehet ez, hátha pénzlehúzás, vagy akármi.

2018. okt. 10. 18:05
 1/9 A kérdező kommentje:
És azóta hívogat, de lehet azt kérdezte: How old are e you? nem How are you? ha ez számít valamit :kérdező
2018. okt. 10. 18:23
 2/9 Jack8 ***** válasza:
Honnan tudta a neved?
2018. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Unalmas ez a marhulás
2018. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Én se tudom.
2018. okt. 10. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:
menj aludni, holnap iskola
2018. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Londoni scammer, semmi köze a deep webhez.

Ha csak rákerestél volna a számra, tudnád.

2018. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy a Deep Web az regisztrációhoz kötött, különben nem éred el. Ezt bármelyik böngészővel eléred.


Te a Dark Web-re gondoltál szerintem.

2018. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 A deep web az a rész, amit a gugli meg hasonlók nem jelenítenek meg csak a tor. A dark web pedig a deep web egy kis része, ahol tényleg illegális és/vagy furcsa dolgok vannak.
2018. okt. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 nem :)


Azért Deep mert auth nélkül a google bot se tudja már scannelni, és sokkal több információt lehet elérni.


Ezt úgy kell elképzelni, mint egy piramist 3 részre osztva.

- statikus <- web 5%-a ami elérhető auth nélkül

- deep <- felhasználók előtt rejtett, regisztrációhoz kötött, ami publikus vagy invite alapú. pl.: ncore

- dark <- legnagyobb része, ami már normális böngészővel nem érhető el. Nem követelmény az illegalitás, csak egy elszeparált rendszer is lehet részese.

2018. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!