Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Utorrent indításánál bejelzett...

Utorrent indításánál bejelzett a vírusírtó, az alábbi okkal, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

bekapcsolás után akartam elindítani, 2.2.1-es verzió asszem, de ezek jöttek fel:

[link]


eddig semmi gond nem volt vele, csak ncore-t használok



2018. okt. 13. 10:28
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

Az uTorrent az utóbbi időben egy reklámgép, időnként pedig bányász lett, így inkább kerülendő a használata. Ugyan épp a 2.2.1 lenne az utolsó, még viszonylag normális verzió, de egyrészt abból is van vírusos verzió, másrészt reklámokkal már az is tele volt. Én jó ideje Qbittorrentet használok, nincs vele bajom. Ugyan egyszerűbb program, de a letöltési funkciót ellátja. És alapból se reklám, se vírus. Persze ezen kívül még rengeteg más torrentprogram is jó lehet.

A talált dolog nem vírus, "csak" egy valószinűleg kéretlen alkalmazás (Conduit toolbar).

2018. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen azt tudom hogy az ncore is azt ajánlja, de nálam nem volt egy reklám sem, és többen sem javasoltak váltást ha nem ész nélkül töltünk le mindent.


akkor ha rámegyek a megtisztításra újra használható lesz?


azóta az ncore logo egy üres papírlapra váltott

2018. okt. 13. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne használj soha többet utorrent-et.
2018. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!