Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Új laptopon hogy lehet kikapcs...

Új laptopon hogy lehet kikapcsolni a Microsoft-család funkciót?

Figyelt kérdés
Még régebben az Xboxomon összekapcsolódott két Microsoft fiókom, és mivel az egyik születési dátum alapján még kiskorú, kellett egy új és kérdezés nélkül összekapcsolta a Microsoft család funkcióban. Azóta leválasztottam a két fiókot, átállítottam a születési dátumot, kijelentkeztem, konkrétan mindent megpróbáltam de még mindig nem tudom megnyitni a Chrome-ot mert bejön egy ablak hogy kérjek engedélyt emailben hogy használhassam. Ezt hogy tudnám véglegesen kiiktatni? Aki segít annak megy a zöld :D

2018. nov. 22. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


lépj be ugyanazzal az e-maiilel amivel regisztrálva volt a family és kapcsold ki afiókban

2018. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


vagy így

2018. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2018. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a tűzfalas megoldást is de még mindig nem jó. Konkrétan egy órát telefonáltam valami ügyintézővel de ő sem tudta... Azért köszönöm!
2018. nov. 22. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!