Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a Windows Defendert kikapcs...

Cicababa01 kérdése:

Ha a Windows Defendert kikapcsolom, akkor azt még be lehet kapcsolni, vagy véglegesen kikapcsol?

Figyelt kérdés

Találtam egy lehetőséget, ahogy ki lehet kapcsolni. Sajnos bármit próbálok letölteni azt vírusnak érzékeli és kezd elég lenni már. Microsoft Toolkit-ot szeretnék letölteni.


Szóval a lépések ezek:


Start menüpontra jobb klikk > Futtatás > gpedit.msc beírása és ott kikeresem a Defendert és kikapcsolom.


Szerintetek ilyenkor véglegesen kikapcsolom, vagy egy újraindítás alkalmával visszakapcsol?



2018. nov. 28. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállításokban is ki lehet kapcsolni. Meg jaja vissza is lehet.
2018. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cicababa01,

Köszönöm, hogy megosztottad velem ezt a módot is, eskü nem hallottam róla. Én is a beállításokba szoktam kikapcsolni, ha valami kínja van.

2018. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezzel én is tudtam segíteni és én is közsönöm a válaszokat! A problémám megoldódott! :)
2018. nov. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!