Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » IP cím alapján fel lehetne...

IP cím alapján fel lehetne törni telefont?

Figyelt kérdés
Ma regiszteáltam a snapchatre és jelzett az emailom hogy új eszköz... WTF? Kiírta az IP címet és ugyan ez a cím föltörte pár hete az instámat is... Lehet valahogy IP címet törni? Vagy mit a célszerű tenni?

2018. dec. 8. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És célszer erős jelszót használni, vírus és malware keresőt futtatni.
2018. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tettem a jelszavaimba most kis és nagy betűt meg számokat remélem nem törik föl :C
2018. dec. 8. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezer és egyszer el lett mondva, hogy nem a szervereket törik fel, hanem a felhasználók gépét. Fikarcnyit se számít ha 320 karakteres random generált jelszavad van az se. Telepítsd újra az op rendszert a gépeden, és ne tölts le torrentről meg ki tudja honna illegális tartalmat, ami tele van kártevőkkel.
2018. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De, a szervereket is elég gyakran, és bizony a 'mucuska' jelszónak már sok hashjét ismerik.


[link] itt ellenőrizheted volt-e olyan oldal feltörve ahol XY email címet vagy jelszót használtad.

2018. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Előző: fake oldal.
2018. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az, nézz utána és ne böfögj random hülyeséget, vagy írd le mire alapozod.
2018. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Steve G. Paul ***** válasza:

IP címet nyilván nem. De a mögötte lévő eszközt simán. A nehézség a triviálistól a nagyjából lehetetlenig terjed.

Hálózat és eszközfüggően.

2019. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

viperM nevű felhasználó válasza:


Nem az, nézz utána és ne böfögj random hülyeséget, vagy írd le mire alapozod.


Roppant egyszerű: beírtam egy valós és egy valótlan címet. Mindkettőre kiadta, hogy már volt vele próbálkozva.

Másnap ugyanaz a kettő már tiszta volt. Tehát az oldal fake.

2019. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg kell követnem viperM felhasználót, mert úgy néz ki az oldal valóbanvalós.

Ellenben megint megcsináltam az említett tesztet és ugyanúgy viselkedett. Fentiek miatt én úgy gondolom, hogy valahogy az oldal kereső funkciója nem tökéletes, de ettől függetlenül nem állja meg a helyét az előző állításom. Tévedtem,

2019. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!