Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Letiltott az instagram, mit...

Letiltott az instagram, mit tegyek? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés
Elromlott a telefonom. Addig egy másikat használtam de az is megadta magát , ezért megint egy másikról bejelentkeztem instára egyszer. Kiírta, hogy szokatlan bejelentkezést észlelt küldd egy kódot az e-mail-emre írjam be. Mondom oké, nem gond. Már vagy 20-at kértem de nem érkezik meg az e-mail. MIt tegyek??? Citromal-es vgayok. Hol tudnék írni ezügyben?

2018. dec. 25. 11:53
 1/9 anonim válasza:

Ha nem volt meg, nézd meg a spam mappát is.

Találtam egy support@instagram.com email addresst is, nem tudom, mennyire működőképes.

2018. dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Először is ne kérj le egymás után több kódot, mert letilthat érte. Meg kell várni amíg kiküldi, ez nem biztos hogy másodpercek alatt megtörténik.

A Citromail kifejezetten ellenjavalt bármilyen oldal regisztrációjához (Freemail szintén), mivel ezek a szolgáltatók nem küldik ki mindig az üzenetet. Amit tehetsz, hogy megnézed az összes mappát, mert nem biztos hogy a beérkezőbe teszi a rendszer, hanem valamilyen más almappába. Egyszer láttam egy citromail fiókot, és van 4-5 kategória ami alapján a rendszer automatikusan besorolja a leveleket, és nem a beérkezőbe rakja. Akár a Spam/levélszemét mappában is lehet.


Ha megérkezik és megtalálod a levelet, a további kellemetlenség elkerülése miatt lehetőleg regisztrálj át megbízható szolgáltatóra, és lehetőleg minden fiókot amit ezzel regisztráltál, mert az összesen így járhatsz.

Ha mégsem érkezik meg, ők nem fognak tudni segíteni, és ezt itt leírják:

[link]

2018. dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát már lekértem vagy 10-et szerencsére nem tiltott..

Minden mappát már megnéztem. Egyszer az életben , ha sikerül visszajelentkezni, váltok e-mailt..

Már írtam a citromail-nek, remélem nem zártak ki a fiókomból. Nem is értem,ha megadom a jó jelszót neki minek kell

kódot kérnie, csak mert új telefonról vagyok...

Dél óta nem érkezik meg. Szerintem esélytelen.:(

Szerintetek ez már esélytelen ?

Írjak az instának is vagy előbb a citromail-es választ várjam meg?

És köszi a segítséget!!!

2018. dec. 25. 18:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kapcsoltam össze facebook-al.
2018. dec. 25. 18:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a citromailt mert egy hulladék.


Megbízható email szolgáltatók: gmail, hotmail.

2018. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az biztos, már meg is csináltam az újat!!
2018. dec. 27. 21:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Segítség, ha valaki ebben a cipőben járna: végül megoldódott, Instagramnak, azaz a Facebooknak, mert már annak a tulajdona, írtam. Először nem történt semmi, majd elküldtem ugyanazt a levelet mégegyszer és utána 2 nap múlva meg is oldották a problémát. A levelet angolul kell nekik megírni.
2019. febr. 19. 16:33
 8/9 anonim válasza:
Szia kérdező! Ugyanebben a cipőben járok, sajnos a régi emailem volt megadva ami citromailes. Hova írtál levelet a facebooknak? Nem küld nekem se kódot, akárhányszor is nyomom újra.
2020. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a probléma merült fel. Tudja esetleg valaki hova kell írni?
2022. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!