Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehetséges az hogy...

Hogyan lehetséges az hogy valaki feltörje a facebookomat és a gmailet?

Figyelt kérdés
A pàrom szólt hogy megkapta a cucaim és jó pàr ismerősei is mikor azokat nem ismerem hogyan lehetséges hogy làtàk a dolgaim és azokat is miket néztem meg előzöleg? Pàrom gépét nem hasznàltam vagy ezer éve sajàtom régen rossz csak mobilt használok? Pàr ismerősömet megkérdeztem ez ügyben ők azt mondták nem kaptak tőlem semmit. Akkor hogy lehet hogy csak nàluk jelent meg a pàrom ismerősei közül? Valaki ki akar tolni velem. Úgy érzem

2019. jan. 6. 21:06
 1/2 anonim válasza:
Változtass jelszót ha tudod . Ha sikerüllt, utánna menj rá arra hogy minden bejelentkezett eszközről jelentkezzen ki a fiók. Gmailnál és Facebookon is csináld meg ezt
2019. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezeket megcsinàltam, csak az a gondom voltak olyan dolgaim is rajta amik nem tartoztak mindenkire és remélem nem kerültek rossz kezekbe. Azért köszi szépen de igy se tudom pàr ember hogyan kaphata meg acucaimakiket nem is ismertem
2019. jan. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!