Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook feltores lehet?

Facebook feltores lehet?

Figyelt kérdés

Volt egy teloszamom ami mar uj lett es a regivel csinaltam valoszinu facebookot es nem allitattam at beadtam a regi szamom gomdolom azt valaki megkapta es most kert mert a regu facemhez amit feltortek ez a szam ez a06***** 73 as vegu volt

... egyszer csak azon kaptam magam nem tudok bejelntekzni amihez ez a szam volt.frltortek mert a regi facem masoknak irogat a nevembe.... es valoszinu aki megkapta ezt a regi szamom 73 as vegut kert uj kodot es innentol uralmat kapott a regi facem felett igy tortenhetett?


2019. jan. 21. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi?
2019. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sms ben csak annyit kap hogy:

A(z) 934183 kóddal jelentkezhetsz be a Facebookra.

Nincs semmi fiók név vagy bármi egyéb. Legalább egy régi jelszódat tudnia kellett, hogy egyáltalán szóba álljon vele valaki. De nem elképzelhetetlen, hogy belépett. De így jártál, tanulsz belőle.

2019. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!