Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltőrt fiókot hogyan tudok...

Feltőrt fiókot hogyan tudok vissza szerezni?

Figyelt kérdés

Az van hogy a google fiókom feltőrték, az összes telefonomat ki rakták belőle és sehogy sem tudok újra bejelntkezni.

Úgymond nem is lenne gáz, de a google fotókban az összes képeim benne vannak és azok lennének a legfontosabbak ezért is kéne vissza szerezzem. Póbáltam jelszót kérni de azt írja hogy egy másik telefonra küldték a kódot.

Valaki tudna nekem ilyen ügyben segíteni?



2019. jan. 24. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég esélytelen.

Írd meg a Google-nek, hogy mi történt, meg, hogy milyen eszközeid voltak, minél több infót és hátha tudnak segíteni.


Egyébként meg nem feltörték, hanem vagy túl egyszerű volt a jelszavad és kitalálták, vagy ellopták valahonnan.


Ha sikerül visszaszerezned, az alábbi dolgokat fogadd meg:

1. Kétlépcsős azonosítás! Nem is értem, miért nem használja mindenki?!

2. Normális jelszó (betűk, számok vegyesen, nem értelmes szó, megfelelő hossz)

3. Ugyanazt a jelszót NEM használni két helyen (pláne olyan jelszót, ami fontos helyen (Google, Bank) használva van

4. Rendszeres jelszócsere

2019. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2# Ennek köze lehet a feltörésnek: [link]
2019. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!