Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A eset NOD32 antivirus 9...

A eset NOD32 antivirus 9 megvéd a Keylogger programoktól?

Figyelt kérdés
Egy aktivált nod32 9-ről van szó.Ez magában elég a keyloggerek ellen,vagy szerezzek be még valamilyen programot mellé?

2019. febr. 15. 20:06
 1/3 róbert dávid válasza:
30%
szerintem meg,de nem kell virusírtó hülyeség. használj malwarebytestés,adwcleanert, vagy superantispyware t
2019. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Elvileg véd, de kérdés, nálad mit jelent az "aktivált" jelző ?

Ha azt, hogy tört, akkor még az is előfordulhat, hogy a vírusirtó maga a vírus.Vannak ingyenesen használható, állandó védelmet biztosító vírusvédelmek.A törteknél mindenképpen jobbak és több védelmet biztosítanak.

Ha legális a licenc, akkor meg érdemes lehet a legújabb verzióra ( 12-es ) frissíteni.

A Malwarebytes ( a saját meghatározása szerint ) kiegészíti a vírusvédelmet, érdemes lehet használni, annak ellenére, hogy az ingyenes változatát mindig csak utólag tudod lefuttatni.

2019. febr. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha körültekintő és tudatos felhasználó vagy akkor a Windows defender is elég.

Sajnos a windows defender nem érzékelte, ha a saját keyloggeremet használtam.

A comodo már érzékelte.

A comodo az elég jó program az ingyenes verziója szerintem van olyan jó mint egy eset nod32 fizetős verziója.

2019. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!