Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valószínűleg nincs engedélye...

Logout99 kérdése:

Valószínűleg nincs engedélye a fájl megtekintésére. Ellenőrizze az engedélyeket, és próbálkozzon újra?

Figyelt kérdés

Szerviz miatt a családi képeket titkosítottam a merevlemezen. Feloldás után, és sárga lakat jelenik meg a fájlok felső sarkaban. A fajt megnyitni nem tudom az Istennek sem, a fent leírt szöveget dobja a képnezegeto. Milyen megoldás van a problémára ?

Köszönöm a válaszokat



2019. febr. 18. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem csak titkosítva van (bitlocker?) hanem jogosultsággal is levédve. Gondolom OS-t cseréltek és más lett az azonosítója a userednek. Vedd most saját tulajdonba a fileokat/könyvtárakat és ezután adjál teljes jogosultságot magadnak.
2019. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem használtam semmilyen programot, nem is tudom mi az a bitlocker :D nem vagyok egy infozseni, azt se tudom hogy kezdjem el amit leírtál

Köszi a választ 👍🏻

2019. febr. 18. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Titkosítás menetét írd le, mivel titkosítottad? Lépésenként...
2019. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a Win saját titkositásával csináltad és most újra lett rakva a rendszer, és a kulcsokat nem mentetted el, akkor sehogy.
2019. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem érdekli a kérdezőt a kérdése.. :(
2019. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!