Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mitől lehet az, hogy az...

Mitől lehet az, hogy az elmúlt 2 napban több mint 60 ismerősnek jelölést kaptam?

Figyelt kérdés
Valami történt, és folyamatosan jelölgetnek emberek akik nem tűnnek amúgy kamu profilnak, valamelyik rám is ír. Egy profilkepem van, több képet nem is látni rólam szóval tényleg nem értem mi lehet ez. Ötletek?

2019. márc. 4. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lett egy ismerősöd, aki ismerősgyűjtő, és nyilván akkor az ő ismerősei között is sok ilyen van.

Vagy új társaságba kerültél? Munka, iskola, vagy valamilyen program, rendezvény kapcsán.

Kérdezd meg az egyik jelölőtől. Hátha valaki olyat tedd ki rólad a netre, aminek nem örülnél, és így találtak meg.

2019. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akik jelolessel együtt rám is írtak párat megkerdeztem, és azt mondták "kiket jelölhetek" között voltam szóval még ez sem magyarázza meg mi ez a sok ember:( talán tényleg csak valami rendszer hiba, mindenesetre megijeszt.
2019. márc. 4. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint jócsaj vagy.
2019. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!