Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírust kaptam? Imstagramomon...

Vírust kaptam? Imstagramomon különböző furcsa nevű fiókok jelölgetnek meg olyan képeken, amiken meztelen nők vannak. Mára ez volt a 3. eset az elmúlt 2napban.

Figyelt kérdés
+a profilképemet be tudta kedvelni.. Azt hittem, instagramon nincsen ilyen...Lehetséges, hogy vírus okozza ezt, vagy valaki nagyon unatkozik?
2019. márc. 11. 23:20
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem egy hülyegyerek aki kurv*ra unatkozik. Titlsd, vagy jelentsed (vagy mind a kettő)
2019. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is volt egy ilyen hullám, amikor nagyon elkaptak, jelentettem az acc-okat, meg tiltottam. Meg kikövettem azokat a nagyobbakat akiket legutóbb bekövettem. Nálam ez vált be.
2019. márc. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Letiltottam őket es jelentettem is.. De nem értem másoknak ez mire jó, elég beteg.:/

Most meg próbáltam, be állítottam a fiókomat privátra, hátha így jó lesz:(

2019. márc. 12. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!