Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows Defender virusirto...

Windows Defender virusirto program lassitja a gépet, mi a teendő?

Figyelt kérdés

[link]

a feladat kezelobe a programot nem lehet bezárni, nincs hozzá engedélyem, ha meg próbáltam volna megadni azt hogy legyen hozzá engedélyem akkor sem engedte,

ez akkor fordul elő amikor egy olyan programot nyitok meg pl gta, league of legends, akkor megjelenik ez a program a háttérbe és felmegy a lemez 100%, a Process Hacker 2 nevű programmal (hasonló a feladatkezelőhöz) abban Terminalni szoktam ezt a programot, akkor néha előjön néha nem, milyen fix megoldást tudnátok, hogy letörölni, vagy deaktiválni ezt a programot? köszönöm



2019. ápr. 4. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem a Defender, hanem a Windows update-en keresztül érkező Kártevőeltávolító eszköz. A települését le tudod tiltani a Winaero Tweaker segítségével.

A Win10 alapból is SSD-t igényel, az lenne a hosszútávú megoldás.

2019. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát kikapcsolod a registry-ben (csak így lehet, mert a windóz nem engedi teljesen kikapcsolni). Nekem telepítés után mindig ez az első dolgom, mert a letorrentezett cuccaimba is bezavar állandóan.
2019. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elsőválaszoló, letöltöttem azt a programot, hogyan tovább?
2019. ápr. 4. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Bal oldalt megkeresed hogy "Disable MRT from installing" és kikapcsolod.
2019. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kikapcsoltam és még mindig 100%-os a lemez
2019. ápr. 5. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy erősebb gép beszerzése.. :)
2019. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!