Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miként tudom helyreállítani...

Miként tudom helyreállítani gamil-os fiókomat?

Figyelt kérdés

Megadtam a legutoljára - emlékezetem szerinti - helyes jelszót. nem volt jó, kérte a biztonsági kérdést, amire megadtam a választ. Kért egy működésben levő email-t, ahova megküldheti a kódot. Megadtam. A megkapott kódot beírtam a megfelelő mezőbe. Azt írta nem tudta azonosítani, hogy a gmail fiók az enyém. További lehetőséget kínált:

Derítse ki, mikor hozta létre fiókját

Ha nem emlékszik, hogy melyik évben és hónapban hozta létre Google-fiókját, az alábbi néhány módszer segíthet.


===Keressen regisztrációs e-mailt. Ha hozzáfér a fiók e-mailjeihez, keressen a Google-tól vagy a Gmailtől származó üdvözlő üzenetet. Ha nem, keressen ellenőrző e-mailt olyan másik fiókban, amelyet még akkor használt.

Kérdezze meg ismerőseit. Ha Gmailt használ, kérdezze meg ismerőseitől és családjától, hogy mikor kaptak először e-mailt az Ön fiókjából.

Idézzen fel kapcsolódó eseményeket vagy vásárlásokat. Próbáljon visszaemlékezni arra, hogy amikor fiókját létrehozta, akkor:

történt-e fontos esemény az életében, például érettségizett;

vásárolt-e új eszközt. Keressen olyan nyugtákat vagy szerződéseket, amelyek segíthetnek.

Ha nem tudja kideríteni a dátumot, próbálja a legvalószínűbb választ megadni.===


Van a legutolsó vásárlásomról pontos dátumom, de hogy hova írjam be, erre vonatkozó rubrikát nem találok.


Újabb azonosító kódot küldött, megadtam, de megint csak a fenti, =----= egyenlőségjel közét tett lehetőségre utal, anélkül, hogy a vásárlási dátumot bárhová is be tudnám írni. Fontos lenne a fiók, mert a youtube is onnan van vezérelve.

Segítsetek!



2019. ápr. 7. 20:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!