Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen antivírus programot...

Milyen antivírus programot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Az ESET Smart Security-ra gondoltam.


Van esetleg más tippetek?



2019. máj. 12. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Felesleges azt megvenni, Windows Defenderrel egy szinten van, ha egyáltalán nem rosszabb.

Én Kaspersky Internet Securityn kívül nem fizetnék egyikért sem, ez az egyetlen vírusirtó, ami nem fals pozitívozik állandóan, és a rootkitemet csak ez találta meg, semelyik másik. Az én szememben a többi elásta magát, hisz az biztos volt, hogy rootkitem van, mégsem látta a kasperskyn kívül semmi.

Tesztekben is mindig elkap minden vírust, nincs okom panaszra mellette, a többivel ellentétben.

2019. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
ESET Smart Security fényezerévekkel jobb mint a 0 ás windowsos szar, kaspersky után a legjobb.
2019. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 meszike91 ***** válasza:
57%
A windows defender a legrosszabb.
2019. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Igor Igorovics ***** válasza:
29%
www.avast.com/hu-hu/recommend?tag=f90d6ae9-cc12-4f3c-b338-1291a86a20b2
2019. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Én a Malwarebytes-t javasolnám, már bőven képes kiváltani egy "klasszikus" vírusirtót.
2019. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 belapus ***** válasza:
61%

Amennyiben nem érzed elégnek az ingyenes megoldásokat ( az alap biztonsági feladatokat tekintve általában nem rosszabbak, mint a fizetősek, csak kevesebb funkcióval bírnak ), akkor azt érdemes megvenned, amelyik számodra a legmegfelelőbbnek tűnik.

Milyen szempontok lehetnek?

- ár/érték arány,

- nyelv,

- a felhasználói felület átláthatósága,

- a szoftver kezelhetősége,

- a rendelkezésre álló funkciók száma,

- a tesztelő oldalak felülvizsgálati eredménye,

- a különböző fórumokon olvasható ( átlag- vagy szak- ) vélemények.

Az ismertebb termékek - köztük most már a Defender is - megfelelő védelmet biztosítanak, de egyik sem képes megakadályozni a felhasználó hozzá nem értését.Másképpen fogalmazva a leggyengébb láncszem maga a felhasználó.

2019. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jól bevált az Eset Internet Security12. Jobb, mint a Defender, virust kapott miatta a gép (Windows 10). Jó, előszörre kicsit drága, de vannak kedvezmények.
2019. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security megszűnt, van egy vállalati és az otthoni gépekre való (Eset Internet Security12).
2019. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Shaddark ***** válasza:
F-Secure
2019. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A legelső válaszoló írta az igazságot! elfogulatlanság nélkül én is a kaspersky-t ajánlom, a világ legjobb védelmi rendszere, annyira jó, hogy nem tudják legyőzni sem a konkurencia, sem senki évek óta! Pedig már mindenféle aljas módszerrel próbálták! Átlátható, tud magyarul, nincs fals riasztás (ellenben pl. az avastal!) mindent megfogott nekem is, amit más észre sem vett! az Eset smart (vagy internet secu) hagyjuk már! ilyen sz@rokkal ami ráadásul fizetős, nehogy már szóba állj, akárki (akárkik) kedvéért! Azt teszel amit akarsz, mert engem nem érdekel, de ha már jó és hatékony védelmet akarsz, akkor csakis Kaspersky-t fizess elő! egy évre az az összeg nem egy horror a világ legjobbjáért! ráadásul nem kell betanítani első telepítéskor, mert mindent intelligensen önállóan csinál... Sok pozitívumja van, azt hiszem nem tudtam leírni róla mindent...
2019. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!