Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Felteszi-e az Avast telepítője...

Felteszi-e az Avast telepítője alapból a Secure Browser-t is, vagy a böngészőjét külön kell telepíteni?

Figyelt kérdés

Ti hogy tudjátok,jelenleg felteszi-e a Free Antivirus telepítője alapból a Secure Browser-t is,vagy a böngészőjét külön kell telepítenem?


Csak mert úgy emlékszem sok éve,az előző win újra install után,amikor telepítettem az Avastot a böngészőt is aut. hozzá csapta.Most viszont sehol nem találom a a vírus írtó kezelő felületén.Viszont hát ha csak én vagyok a béna,és nem akarok úgy járni hogy megpróbálom feltelepíteni a Secure Browser-t miközben az már a gépen van.


Bár gondolom ha a win 10 program listájában nem látom külön,akkor nyilván nincs fent igaz?



2019. máj. 14. 22:33
 1/3 belapus ***** válasza:

"How can I get Avast Secure Browser?

Avast Secure Browser is available when you install any Avast Antivirus product. If you are a SafeZone Browser user, you may have already received an automatic update."


Eszerint fel kellene települnie.

2019. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát szerintem meg nem települt.Lehet amikor feltettük véletlenül kivettük a pipát a browser mellől amikor azt kérdezte az Avast hogy mit telepítsen még fel magával.


Valahol az Avaston belül nem lehet utólag kieszközölni az utólagos telepítését?

2019. máj. 15. 16:51
 3/3 Igor Igorovics ***** válasza:
85%

Le lehet tölteni önállóan is:


[link]

2019. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!