Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Biztonság

A kérdés

Adware programot mivel lehet eltávolítani?

Az asztalon felugró reklámok jelennek meg, Eset nem talál hibát, spyware S &D nem talál hibát, adaware sem talál hibát. Valósidejű védelem aktiv stb. 5let? Köszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: Ad-Aware, eset

jún. 12. 20:10  Privát üzenet  

A válasz

Böngésző címsorába: chrome://settings/content/notifications

És töröld az értesítéseket, most ez lett a trend, hogy ezzel spam -elnek.

Ráveszik szerencsétlent, hogy fogadja el, mert addig nyomják az orra alá amíg nem így tesz, aztán tolják a SPAM -et.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 12. 20:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudom eltávolítani a gépemről az AVG Security programot, miért?
Sajnos olyan problémába ütköztem, hogy letöltöttem egy programot és kiderült hogy trójai vírus található rajta ami . Crypt kiterjesztésű. Nem lehet eltávolítani mivel írásvédett. Akkor mi a teendő?
Hogyan lehet eltávolítani a tencent nevű programot?
Hogyan tudom eltávolitani a MYSITES 123 malware programot a google chrome-ból?
Hogyan tudom eltávolítani a Solution Real Ads programot?
Hogy tudnám eltávolítani egy Supreme AdBlocker nevű programot a számítógépemről?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Biztonság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!