Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan akadályozhatnám meg,...

Hogyan akadályozhatnám meg, hogy állandóan feltörjék a facebook oldalamat?

Figyelt kérdés
A volt párom feltörte a facebookomat még egyszer régebben, amikor még együtt voltunk. Akkor nem nagyon érdekelt, viszont már egy fél éve nem vagyunk együtt, és még mindig olvasgatja a beszélgetésimet, ami - érthető okokból - nagyon zavar. Kértem szépen, hogy hagyja ezt abba, megígérte, de továbbra is olvassa. Ezt onnan tudom, hogy gyakran ír gúnyos megjegyzéseket azokkal a dolgokkal kapcsolatban, amikről másokkal beszélgetek, ha neki nem tetszik, vagy még idéz is belőle nekem messengeren.Félreérthetetlen,hogy mindent elolvasott... Eléggé idegesít, de a problémám azzal nem oldódik meg, hogyha letiltom. Fenyegettem is már, hogy feljelentem, de őszintén szólva nem hiszem, hogy ez megállná a helyét. :D Már új jelszót állítottam be, kétfaktoros bejelentkezési ellenőrzőt is használok, ami munkahelyi számítógépen mindig meg is kérdezi, hogy én vagyok-e, ha bejelentkezek, de még sosem jelzett, hogy más akar bejelentkezni. Kijelentkeztem minden készülékről is már többször. Hogy az istenbe létezik, hogy ezek mellett is el tudja olvasni a beszélgetéseimet. Mit csinálhat és hogyan? Hogyan tudnám megakadályozni? Így gyakorlatilag nincsen tőle magánéletem.

2019. jún. 24. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne használd azt a szart... DE KOMOLYAN.....


Vagy ha nagyon akarod használni, csinálj egy új profilt, aztán reménykedj, hogy azt nem töri(k) fel

2019. jún. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már csináltam egyszer másikat azóta,de megtalálta...Megnézte az e-mail címemet,és az elég volt neki ehhez..Arra is gondoltam,hogy az e-mail alapján csinálja,de azoknál is többször jelszót váltottam már..Persze,ne használjam...igaz...nem is nagyon...arra használom,hogy beszélgessek olyan ismerőseimmel,akikkel máshogy nem tudok vagy nincs időm telefonon stb...Azért a messenger része nekem nagyon hasznos...ezt használom és szeretném is...
2019. jún. 25. 05:20
 3/6 anonim ***** válasza:

:D "feltörte", hogy ne...


Látom te se tudod, hogyan kell jelszót megadni, már bocsánat.


1) Nézd meg van-e keylogger a gépeden.


2) A jelszót ne te add meg, hanem generáld pl. KeePass2-vel. Ő ilyet csinál. Ezek jelszavak :)


Pyu4Kc0yZR:4LP*\YgkA:UJV68*En&mw

k!@%FFyx^4uUF=F3Rv1,2QAqJBcfJ!+:

%c&Q%KvFI4Vm7+PDDB0hv7;yo5thixN%

kAYf8k:^d^BjoX%t8OoX'+BWqgkv1:&^

6Z.yf2DYY'~Lcz`9xv'$4ajFIGHcczaJ

Dq~hU?!!0E#'%/h0u'pC:e#"Pk`r/?1a

3VZ8|'B?=!e%t#,BT:"Xo~o%Q1lM6YaY

Aj'07yBv%/=`^XK1S9v='~ohws'Gw5jz

'Gcg9$c6hg%?x@pfyn6at%=N2um|^mOA


Ilyet használj MINDENHEZ!!! Nálam ez alap feltétel. Az, hogy nem akarod beírni, minden alkalommal? Nem kell, csak dupla klikk a ******-ra KeePass2-n belül és 15mp-re a várólapra teszi és csak egy Ctrl-V kell a jelszó mezőre.



3) Minden alkalommal lépj ki a Facebook-ból, vagy inkognitóban nyisd meg.


4) Változtass havonta jelszót, bármilyen nehéz is (azaz a jelszó és a csere maga).


Ha ezek után is paranoiát érzel, akkor ne használj Facebook-ot. :)

2019. jún. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de ugye azt te se gondolod,hogy ezt mindenki így csinálja..Honnan kénre tudnom,nem értek ehhez,és az,hogy használok egy programot vagy alkalmazást,az nem azt jelenti,hogy abban profi vagyok... Köszi amúgy.Ezt egészen biztosan nem fogom csinálni.akkor inkább tényleg keresek valami mást...
2019. jún. 25. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:

"Keresek valami mást"


Bolygót? 😀 Lehet még az is gyorsabban meglesz, mintha más megoldást keresel, mint amit írtak neked...

2019. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Akinek a hülye exe feltörte a fiókját, megszerezte a jelszót, vagy tudja, lényegtelen, és azóta is folyamatosan ezt teszi, nincs sok lehetősége válogatni a módszerek között. Vagy túlbiztosítja, vagy nem. Utóbbi esetben nem fog változni semmi.

2019. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!