Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért mutat online egyfolytába...

Miért mutat online egyfolytában a Messenger?

Figyelt kérdés

4 napja egyfolytában online mutat a facebook. Mások rámírtak, miért vagyok még fönn, de én akkor aludtam és csak reggel néztem meg üzeneteimet. Kiléptem minden munkamenetből. Kidobott a telefonomból is és a laptopomról is, és amikor megnéztem tesómnál, ugyanúgy online voltam 15 perc elteltével is és ölden mutatott. Valaki nyugtasson meg, hogy más is ezt tapasztalja! Ha kilépek minden munkamenetből, akkor minden lehetséges eszközről kilép, ugye?

Köszönöm a válaszokat!


2019. júl. 9. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam dettó ez megy, de már hónapok óta. Ismerősök mindig számonkérnek miért nem válaszolok mikor egész délután fent vagyok, közben fel se néztem.
2019. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Engem azért zavar nagyon, mert legutóbb februárban kiderült, hogy egy iPhone-x készülék fel volt csatlakozva a Messengeremre 3 hónapon keresztül. Valaki, aki jó fej volt, rám írt más fórumon, hogy velem beszélget-e? És írtam, hogy én most keltem, úghogy nem. Úgyhogy azonnal ellenőriztem a bejelentkezéseket és ott volt, hogy 3 hónapja csatlakozott az adott eszköz. Azonnal csináltam egy "kilépés minden munkamenetből" kattintást, majd azonnal jelszót változtattam és akkor távolítottam el az eszközt. Emiatt ijedtem meg, hogy újra esetleg vki felcsatlakozott volna? Viszont nem láttam semmilyen eszközt most. Ezért sem értem, mi a franc ez???Viszont egy barátom érdekeset mondott ma nekem:

Voltam BalatonSoundon és egyszer azt láttam, hogy a készülékem Wifi jelet mutat. Hirtelen nem értettem, mert 4G-ről tolom, mivel előfizetős vagyok, de annak tudtam be, hogy tavalyról benne maradhatatott a feljelentkezésem, és emiatt. Ez a BalatonSound-os dolog azért ugrott be, mert egy ismerősöm mondta, hogy amióta elmentem oda, azót online mutat. Nem tudpm, hogy ez mi, de holnap elmegyek egy informatikushoz és addig nem jövök el, amíg nem csinál egy virus keresést a telefonomon, mert az életem rajta van és nem szeretném, ha leszednének dolgokat. De ha van más ötlete bárkinek, az írjon! Mert sztem nem normális dolog!

2019. júl. 10. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!