Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vásárlás, tudnátok...

Laptop vásárlás, tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Egyetemre keresek laptopot 220 ezer környékén kicsit lehet több. Főleg az "irodai", tanuláshoz szükséges feladatok elvégzésére, néha egy kis játékra (League of Legends, Rainbow Six Siege például).
2019. júl. 26. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Irodai tanulásra elég egy 90 ezer forintos gép is, a "kis játék" viszont problémás lehet egy olcsóbb notebookon, mert játékhoz erősen ajánlott a külön videokártya. Az igazi "gamer" gépek 200 ezer felett kezdődnek. A webshopokban sokszor találsz ilyen kategóriát.
2019. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Láttam már olyan laptopot ami lefagyott word közben, nekem meg nem ártana ha tudnék rajta videót, filmet nézni. A kis játék miatt gondolkodom én is 220-250 körül.

[link]

ezt néztem csak gondoltam hátha valaki tud mondani is konkrétat illetve aki ilyet használna pont, véleményt vagy más fajtáról amit használ

2019. júl. 26. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:

250-ért határeset lesz R6-ra, az utolsó season óta nagyon gépigényes lett a játék, főleg a processzort eszi mint az állat.

Nekem i5 8600K, 1060 6GB és 16GB RAM 3200Mhz mellett közepes grafon a proci 90-100%-on megy a videokártya meg 85-90% körül.


Viszont ha megelégszel kevesebb FPS-el meg nem baj ha néha dropol az R6, akkor találsz olyan gépet amibe van valami jobb dedikált GPU, meg egy jobb laptop proci.

2019. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Ez mérföldekkel jobb mint amit linkeltél és 20k-val drágább [link]
2019. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A GTX 1050 valóban lényegesen erősebb az MX130-nál, viszont én mindenképpen olyan gépet vennék, amiben SSD van.
2019. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!