Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fotók lementése Xiaomi telefon...

Fotók lementése Xiaomi telefonról, hogyan? Már 3 laptopon próbálom lementeni a fotóimat, de sikertelenül. ( eddig 3600 kép van rajta ezeket szeretném lementeni!

Figyelt kérdés

Az első próbálkozásnál sikerült 1300 képet lementeni, de utána megállt a másolás az alábbi hiba üzenettel : - "Az adathordozótár, a meghajtó vagy az adathordozó-készlet üres. " A mentést egy Lenovo IdeaPad, Win 10, i7 -procival, és TotalCommanderrel csináltam egy külső 1TB vinyóra amin kb. 720GB üres hely van ! utána leválasztottam a telefon és a külső HDD-t , majd újra indítottam a laptopot ! Most 100-asával próbáltam menteni, de rögtön ugyanezt irta ki megint ! Majd egy barátom gépén újból próbáltam elöször a Total Com-al, majd a Win intézővel ( ez egy ThinkPad Win 7-el i5 proci ) az eredmény ,ugyanez a szöveg ....minden alkalommal !! Mi lehet az oka és mi lehet a megoldás ?? az első 1300db miért "jött le" gond nélkül ????

köszönöm a segítséget



2019. aug. 5. 17:03
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Bár picit lassabb és némi hozzáértést igényel, én a FTP átvitel híve vagyok, vagy a LAN-é.

FTP Server nevű progit letöltesz a telefonra, beállítod, hogy mi legyen megosztva és képen a TC-ben szépen letöltöd.

Vagy azonos wifin LAN megosztást hozol létre (a gépeden megosztod a meghajtót, amire másolni szeretnéd), majd a mobilon a Total Commanderrel csatlakozol rá (TC LAN plugint kell hozzá telepítened) és a mobilon kezded másolgatni a gépre a dolgokat.

Én mindig ilyen módon használom (LAN), idegen helyeken/gépen pedig FTP. Nem kell kábelezni, nincs "felismeri-e a telót" (mert esetemben rendszeresen nem), csak csatlakozom wifin és már megy is.


De vannak Wondershare és egyéb gyártók, akik a számítógép és mobil összekapcsolására, mentésre készítenek programokat (MobileGo). Azzal is egyszerűen lehet mászkálni a mobilban és lementeni amit kell (kábelen vagy wifin is működik).

2019. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, ha hazaérek kipróbálom...
2019. aug. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!