Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Csoportokba vesznek bele Instagramon. Hogy lehet ezt beállítani?

Folyamatosan, különböző csoportokba vesznek bele teljesen ismeretlen emberek. Új instám van, a régivel nem volt ilyen. A fiókom privát. Ha belevesznek akkor kilépek de ez már kezd idegesíteni. Be lehet ezt egyáltalán állítani, hogy ne tudjon akárki akit nem is követek és ő se engem, bevenni csoportba?

2019. aug. 10. 19:34  Privát üzenet  

A válaszok

Persze. Belehet.

Lépj be minden létező csoportba és már nincs hova meghívni. :D

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. aug. 10. 19:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bevált, köszi az ötletet, kár hogy eddig nem jutott eszembe. XD

# 2/4Időpont 2019. aug. 14. 19:54 Privát üzenet
Annamari12345 nevű felhasználó válasza:

Nekem is ugyanez van és a barátomat is mindig beveszik csoportokba. De már nagyon idegesít és nem tudom mit tudnék neki csinálni.

# 3/4Időpont 2019. aug. 21. 00:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tiltsd le azt aki belevesz.

# 4/4Időpont 2019. aug. 21. 01:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Instagramon túltoltam az emberek bekövetését (egyszerre akartam bekövetni az összes magyar hirességet) ezért az insta lebannolt. Hogyan tudom megszüntetni?
Mi történt, hogy Instagramon az ismerősöm profilja nem elérhető, de a keresőben simán megtaláltam az Instagramját, amikor nem voltam belépve?
Hogy tudom megnézni hogy instagramon töltöttem-e fel véletlenül storit?
Ha Instagramon már kedvelek egy bejegyzést, de ismét rákattintok duplán, akkor arról megy értesítés?
Hogyan szereztél sok követőt Instagramon?
Facebookon meg lehet valahogy nézni hogy az egyik barátom milyen csoportokba van benne?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!