Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 bejelentkezésnél...

Windows 10 bejelentkezésnél az üdvözlő képernyő elhomályosdik, de utána minden jó, mért lehet?

Figyelt kérdés
1809 es Windows 10 ről frissitettem 1903 as verzióra , a telepitás síkeres volt , de onnantól kezdve miotta a 1903 as Windows 10 van a gépemen a bejelentkezésnél pixelesedés , homályosódás jelentkezik , ez valami hiba a Windows 10 nek vagy meg kell várni míg nem jön újabb frissités ?
2019. aug. 11. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A háttér homályos? Mert az csak egy új funkció.
2019. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 belapus ***** válasza:
100%

Értelmetlen ( legalábbis az én véleményem szerint ) újítás.


[link]

2019. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bug hanem fícsör..!
2019. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja értem akkor már így lesz a bejelentkezés a win10 ben ezentúl vagy csak idéglenesen amig nem kap következő nagy frissítést ?
2019. aug. 12. 01:07
 5/8 tabaki ***** válasza:
100%
Ugye, nehéz elhinni a válaszoló Microsoft-ügynökek | Moderátornak, hogy ezt véglegesnek szánják? Én még nem találkoztam olyannal, akinek tetszett volna, de bizonyára széles tömegek áhították, mint a szomjúhozó vándor a hegyi patakot. Jelezz vissza az ajánlott appal, biztosan kitalálnak valami még idétlenebbet.
2019. aug. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ki nem sz a rja le, hogy 1-2 másodpercig homályos vagy sem ?

Ér ez annyit, hogy érdemben szót ejtsünk róla ? NEM.

Dühítő amikor teljesen lényegtelen, és század, sőt ezredrangú körömpiszok nagyságú dolgokról úgy beszéltek, mintha az határozná meg az élet menetét.

(Ezt nem a kérdezőnek írtam)

2019. aug. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sennior válasza:
Engem is zavar, nagyon szép tájakat lehet látni a galériában. Nem értem miért kell elhomályosítani.
2019. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne a tájképeket nézd pin beírása közben!

Arra sok perced van előtte, de közben azon 1sec időtartamra nem kell. Ez egy biztonsági megoldásnak az átverések ellen.

2019. aug. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!