Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a hiba, ha a telefono...

Szmnt kérdése:

Mi lehet a hiba, ha a telefonon magától kikapcsol?

Figyelt kérdés
Nos voltam Balatonon és a zsebemben maradt.. Eleinte a kép is rossz volt , de kiszáradt most hibátlan az. A hang az elromlott, hiszen nagyon rosszul szól, valamint sokszor kikapcsol. A kikapcsolás az nem arra utal, h a aksija romlott el??
2010. júl. 12. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi lehet a hiba, ha a telefonon magától kikapcsol?

Nos voltam Balatonon és a zsebemben maradt.. / Ő IS VELED FÜRDÖTT /Eleinte a kép is rossz volt , de kiszáradt/ MOST NEM LÁTSZIK ANNYIRA HOGY VIZES LENNE / most hibátlan az. A hang az elromlott, hiszen nagyon rosszul szól,/LEHET HOGY A HANGSZÓRÓJA IS SZARRÁ ÁZOTT /valamint sokszor kikapcsol. / EGY KIS VÍZTŐL, MIÉRT / ? /A kikapcsolás az nem arra utal, h a aksija romlott el??


Szerintem lehet,hogy az aksija romlott el de az is lehet,hogy ha talán egy melegvizes strandon fürdetnéd meg legközelebb,akkor attól talán jobban lenne. De ez nem biztos.

2010. júl. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
humor herold :)
2010. júl. 13. 08:53
 3/3 anonim ***** válasza:
néha a töltőre is felkéne rakni nempedig hordozni biztos lemerült =D
2010. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!