Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone xs /xr megéri?

IPhone xs /xr megéri?

Figyelt kérdés
Szóval most Huawei p9em van és borzasztó nagyon, és semmit nem tudok vele csinálni sokszor belassul 2 óra alatt lemerül a Facebook és insta miatt, és kinéztem két telefont azt szeretném kérdezni írnátok véleményt az iPhone xs-ról és xs-ről// illetve hogy SZERINTETEK megéri azt a sok pénzt.

2019. aug. 14. 05:01
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Legalább félezer magyar nyelvű tesztvideó, és több ezernyi vásárlói vélemény olvasható a neten az említett készülékekről.

Igaz hogy ahhoz rá kéne szánni 5 másodpercet az életedből, hogy rákeress. Még mindig gyorsabb, mint itt várni a válaszokat.

Te tudod.

2019. aug. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Huawei P9 -ed egy 3 éves telefon.

Gondolom nem végeztél még rajta Hard / Factory Resetet,

ez gyári állapotra vissza állítja a készüléket.

Illetve ha mindenféle app -ot telepítettél, lehet akár vírusos is rendszere, ekkor a legjobb ha a gyári ROM -ját is vissza töltöd.

A merülés valószínűleg az akku elhasználódása miatt van, ezt csak akku cserével lehet megoldani, de ahhoz mint minden mai mobilt, teljesen szét kéne szedni.

Mind ez, egy GSM szervizbe kevesebb mint 10 -esből meg van.


Na'h de iPhone XS/XR.

Szerintem nem éri meg azt a sok pénzt, én max egy Xiaomi -t vennék.

Egy össze hasonlítás, hogy hardveresen miket is tudnak:

[link]

2019. aug. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első jól mondja nézz videót és véleményeket mondjuk az árukeresőn

ilyen geekbench meg hogy mivan a telefonba ősszehasonlítos baromságokat hagyjuk mert értelmetlen

lehet hogy az egyik telefon több pontot ért el mert jobb dolgok vannak benne mint a másikba , de mégis a gyengébbnek jobb a felhasználói felülete , kezelési élmény meg miegymás

azt hogy megéri-e az árát eme 2 telefon azt mindenki döntse el maga

ha nem 1-2 évre tervezed akkor megéri , mármint az én szemszögemből

iphone 7 et használok egy éve már nekem az a 140 ezer megérte

de én 150 nél többet nem adok többet ezekért mert 2 év mulva ráunok és lecserélem

2019. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, nemrég én is Androidos telefonról váltottam Iphone-ra. Nagyon sok éve Samsung párti voltam, de a jó pár év elteltével kissé beleuntam a rendszerbe.. Azt kell mondjam, hogy eléggé gyorsan megszoktam az IOS-t, így szerintem ezzel nem lesz gondod. Nos megéri-e az IPhone Xs vagy XR ezt a sok pénzt? Egyértelműen nem, nyilván sokkal olcsóbban előállítják mint amennyiért adják, de ha túlteszed ezen magadat és elfogadod, hogy igen, sajnos az IPhone-ok drágák akkor elgondolkodhatsz rajta... ha ezzel igazából megvagy akkor érdemes azon gondolkodnod, hogy ezen modellek egyike lesz számodra a megfelelő vagy valamelyik régebbi (gondolok én itt pl. a 8ra). Ha ezt is végiggondoltad és biztos vagy benne, hogy Xs vagy XR akkor már csak egy dolgod van, választani a kettő közül. Én IPhone Xs-t vettem, mert úgy véltem, hogy ezzel nem kell kompromisszumot kötnöm, de ha számodra az LCD kijelző, az 1 kamera, a 3giga RAM, egy kicsit más anyaghasználat, valamint a 3D Touch hiánya nem okoz gondot, akkor az XR egy tökéletes választás lehet számodra. (Azt hiszem nagyjából ennyi jelentős különbség van)

Nos mi a véleményem ezekről a készülékekről?

Csak az Xs-ről tudok átfogóbb véleményt alkotni, de az XR-hez is volt már szerencsém. Szóval, a kinézet valami eszméletlen, egyszerűen gyönyörű telefonról beszélünk, ez a szinte kávamentes kivitel nagyon futurisztikus hatást kelt bennem, bár lehet azért, mert nem volt még ilyesmi telefonom. Van ez a Notch rajta, sokakat zavar, szerintem egyáltalán nem zavaró, olyan egyedivé teszi a mobilt. Az anyaghasználat is kiváló, viszont mivel szinte egy szinte üvegtelefonról beszélünk így érdemes tokban, fóliában hordanod. A méret is tökéletes, olyan kis kompakt, bár lehet valakinek már ez is nagy. A kijelző gyönyörű, szépek a színek, itt szeretnék kitérni arra, hogy ugyan az XR-ben LCD kijelző van, de ha nem használtál még Xs-t vagy nem egymás mellett tartod akkor nem veszed észre. Annyit érdemes megemlíteni, hogy az XR kávája kicsit nagyobb, nem sokkal, de szemmel azért látható. Belsejét tekintve az Xs-nek és az XR-nek sincs szégyellnivalója, bitang erős hardverről beszélünk, játékokban sincs megröccenés, szépen fut minden. Az Xs-ben 4giga Ram van, az XR-ben 3, nos ezt az egy dolgot nem tudom, de szerintem nem lehet észrevenni, max újra betölti az XR az alkalmazást, ha véletlen elfelejti, de ez kb 2-3mp lehet szóval ez sem lehet zavaró. A kamera is elég szép fotókat készít. Hangszórók jól szólnak, nyilván ez nem meglepetés, igazából alapvetően semmivel sincs probléma, egyetlen negatívum az ár. Még annyit, hogy a gesztusvezérlést nagyon jól megoldották, gyorsan megszokható. Összeségében annyit tudok mondani, hogy jó telefonok, én nem bántam meg, hogy azt a sok pénzt kiadtam rá. Azzal egyet kell értenem, hogy feleennyiért kaphatsz ugyanilyen kiváló Androidos telefonokat, de nem feltétlen ezt kell nézni minden esetben. A kiegészítők drágábbak, a rendszer kicsit zártabb, de gondolom ezzel tisztában vagy ha ilyen telefont szeretnél venni.

Remélem tudtam segíteni a döntésben.

2019. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!