Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani,...

Hogyan tudom visszaállítani, hogy lássam annak az üzeneteit, akit messengerbe a kéretlen üzenetek közé raktam, anélkül, hogy írnék neki?

Figyelt kérdés
Úgy biztosan feloldja, ha írok neki újra, de anélkül hogy lehet ezt feloldani, hogy lássam, ha ír?

2019. aug. 22. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmen kivul hagytad az uzeneteit? Arra az opciora gondolsz? Mert akkor ramesz a beszelgetesre es visszakapcsolod azt.
2019. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám,hogyan kell pontosan? Hiába megyek rá a beszélgetésre.
2019. okt. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 ha rámész a beszélgetésre, felül rányomsz a képére és ott van az üzenetek figyelmen kivül hagyása.
2019. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen .de én visszaállítani nem tudom,hogy újra a rendes üzenetek között legyen ,ne a szűrteknél
2019. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendes uzenetek kozt csak akkor lesz megint, ha elfogadod a kérelmet, miután megint írtok egymásnak. Addig ott marad.
2019. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sziasztok, ha jól láttam ez a funkció megszűnt, korábban én is használtam, de a napokban nem találtam sehol. Ti tudtok erről valamit? lehet még használni?
2023. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!